09131008939
خیابان توحید میانی، جنب بانک پاسارگاد، مجتمع البرز واحد 8 طبقه دوم
ورود به صفحه اینستاگرام
آشنایی
آشنایی با مشاوره تعیین جنسیت

فرایندی که طی آن جنسیت مشخص می شود تمایز جنسی انسان نامیده می شود. شما قادر به تعیین جنسیت جنین خود نخواهید بود تا زمانی که مدتی از بارداری گذشته باشد اما جنسیتی که قرار است در آینده ایجاد شود از همان ابتدا تعیین شده است. ژن های نوزاد جنسیت او را مشخص می کنند. تمام تخمک ها حاوی کروموزم ایکس هستند در صورتی که اسپرم ها دارای کروموزم های وای و ایکس می باشند. اگر تخمک با اسپرم حاوی کروموزم ایکس بارور شود دو کروموزم ایکس در کنار هم قرار می گیرند و جنین دختر خواهد بود و اگر با اسپرم حاوی کروموزم وای بارور شود دو کروموزم ایکس و وای در کنار هم قرار می گیرند و جنین پسر خواهد بود.

خدمات
خدمات حوزه مشاوره تعیین جنسیت
آزمایش های ژنتیکی

آزمایش های ژنتیکی

آزمایش های ژنتیکی قبل از لقاح فرآیندی است که در حین لقاح آزمایشگاهی انجام می شود تا یک یا دو سلول از جنین برداشته شود و بر روی آن های آزمایش های ژنتیک، ناهنجاری های کروموزومی انجام شود.

تغذیه قبل از بارداری

تغذیه قبل از بارداری

یکی از عوامل موثر در تعیین جنسیت تغذیه مناسب و زمان شروع رژیم غذایی مناسب است، طبق تحقیقات بدست آمده میزان موفقیت تعیین جنسیت با رژِیم غذایی موثر حدودا 80% می باشد، 

تعیین روز تخمک گذاری

تعیین روز تخمک گذاری

در این روش همه چیز بستگی به زمان‌بندی دارد. اگر فرزند پسر دوست دارید، باید نزدیکی شما تا جایی که ممکن است به روز تخمک‌گذاریتان نزدیک باشد.  

 

مزایا
مزایای مشاوره تعیین جنسیت
مشاوره تعیین جنسیت به روند بهتر انتخاب جنسیت نوزاد کمک می کند.
با مشاوره تعیین جنسیت می توان به تعادل جنسیت در یک خانواده کمک کرد.
با مشاوره تعیین جنسیت می توان از انتقال مشکلات ژنتیکی به یک جنسیت خاص جلوگیری کرد.

چالش های تعیین جنسیت جنین

به طور کلی در هر بارداری امکان پسر یا دختر شدن نوزاد 50 درصد است و به طور دقیق نمی توان تعیین کرد که نسیت یک نوزاد مذکر یا مونث باشد.

به طور کلی تمامی روش های علمی یا خانگی که برای تعیین جنسیت وجود دارد، راه های قطعی و موثری نیستند چرا که در همه این روش ها نیز احتمال خطا وجود دارد.