09131008939
خیابان توحید میانی، جنب بانک پاسارگاد، مجتمع البرز واحد 8 طبقه دوم
ورود به صفحه اینستاگرام
آشنایی
آشنایی با مشاوره قبل و دوران بارداری

برنامه ریزی قبل از بارداری به شما و همسرتان کمک خواهد کرد تا بدانید چطور می توانید شانس بارداری سالم را افزایش دهید. در این جا برخی موارد که در ملاقات با پزشک متخصص زنان و زایمان و مامایی در مورد مشاوره قبل از بارداری مطرح می شود، آورده شده است.

مشاوره قبل از بارداری به جلساتی گفته می شود که شما با پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی خواهید داشت که در مشاوره قبل از بارداری پزشک سعی می کند تا علاوه بر بررسی سوابق، بیماری های زوجین آن ها را برای بارداری موفق آماده سازد، در ادامه این مطلب لیستی از سوالاتی را که پزشکان معمولا در جلسات مشاوره قبل از بارداری از شما می پرسند آماده است.

برای داشتن بارداری سالم می توانید در مشاوره قبل از بارداری از پزشک متخصص زنان و زایمان و مامایی کمک بگیرید. اگر شما در اواخر دهه سی زندگی و یا چهل سالگی قرار دارید و یا به بیماری خاصی مبتلا هستید و یا نگرانی مخصوصی دارید مشاوره قل از بارداری با پزشک از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار خواهد بود.

خدمات
خدمات حوزه مشاوره دوران بارداری
مشاوره قبل از بارداری

مشاوره قبل از بارداری

اقدام به باردار شدن یکی از تصمیمات مهم زوجهای جوان می باشد که زندگی آنها را کاملا تحت تاثیر قرار می‌دهد. برهمین اساس، داشتن آگاهی و آمادگی پیش از اقدام به باردار شدن می‌تواند یک امر بسیار ضروری باشد.

مشاوره دوران بارداری

مشاوره دوران بارداری

مادامی که فردی باردار است به دلیل تغییرات مختلفی که در بدن او رخ می دهد نیاز به مشاوره و مراقبت دارد. مشاوره در حین بارداری یکی از راه های مهم برای جلوگیری از رخ داد مشکلات و مسائل در حین بارداری است.

مشاوره بعد از بارداری

مشاوره بعد از بارداری

بعد از بارداری بدن فردی که زایمان داشته است ممکن است هنوز تحت تاثیر هورمون های بارداری قرار داشته باشد، از این رو نیاز به مراقبت هایی دارد تا دوران پس از بارداری او به خوبی سپری شود.

مزایا
مزایای مشاوره قبل و دوران بارداری
مشاوره قبل از بارداری باعث می شود افراد از نظر روحی و جسمی خود را برای بارداری آماده کنند.
مشاوره بارداری یکی از راه های افزایش اعتماد به نفس در دوران بارداری است.
افراد می توانند مشکلات خود را با پزشک خود در میان بگذارند تا پزشک راهکاری های مناسب به آنها ارائه دهد.

چالش‌های دوران بارداری

از چالش های قبل از بارداری می توان به نحوه تصمیم برای بارداری و اقدام برای آن، اضطراب و نداشتن آگاهی در این مورد است.
از چالش های دوران بارداری می توان به نداشتن تجربه در مورد مراقبت های دوران بارداری است.
از چالش های بعد از بارداری نیز می توان به آشنا نبودن با چگونگی رشد و تربیت نوزاد است.